Matcher LU A
Antal: 29
To 2017-12-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P06-1 | 10:30 | IBF Falun U (P07) - IBF Borlänge 1 (P07) | Dolt | LU A | ||
5 | F03-1 | 11:20 | IBF Borlänge - IBF Hedemora | 0-8 | LU A | ||
9 | P01-1 | 12:10 | Bele Barkarby IF - IBF Falun U | 1-6 | LU A | ||
13 | P06-1 | 13:00 | IBF Borlänge 1 (P07) - IK Bruket (P07) | Dolt | LU A | ||
16 | P04-1 | 13:50 | Tierp IBK - Nordmarkens IF | 6-8 | LU A | ||
18 | P04-1 | 14:40 | FBC LO - Dingtuna GIF | 7-3 | LU A | ||
22 | P06-1 | 15:30 | IK Bruket Blå (P07) - IBF Falun U | Dolt | LU A | ||
26 | P05-1 | 16:20 | Hagunda IF - IBF Falun U | 3-0 | LU A |
Fr 2017-12-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | P06-1 | 08:00 | IBF Falun U (P07) - IK Bruket Blå (P07) | Dolt | LU A | ||
35 | H-1 | 08:50 | Sundborns GOIF - PerOls | 1-4 | LU A | ||
39 | F03-1 | 09:40 | Nordmarkens IF - IBF Hedemora | 0-6 | LU A | ||
43 | P06-1 | 10:30 | Samuelsdals IF (P07) - IBF Falun U (P07) | Dolt | LU A | ||
47 | F03-2 | 11:20 | Torshälla IBK - Sandvikens AIK Innebandy | 2-2 | LU A | ||
51 | P04-1 | 12:10 | Nordmarkens IF - Sandvikens AIK | 4-4 | LU A | ||
55 | P04-1 | 13:00 | IBF Falun U - WSK Lindesberg | 0-6 | LU A | ||
59 | P01-1 | 13:50 | Strömsbro IF - IBF Falun U | 0-1 | LU A | ||
63 | P04-1 | 14:40 | Dingtuna GIF - Nordmarkens IF | 0-5 | LU A | ||
67 | P04-1 | 15:30 | Tierp IBK - WSK Lindesberg | 3-4 | LU A | ||
71 | P05-1 | 16:20 | Hagunda IF - Surahammars IBF | 7-0 | LU A | ||
75 | P06-1 | 17:10 | IBF Borlänge 1 (P07) - IBF Falun U | Dolt | LU A |
Lö 2017-12-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
80 | P04-1 | 08:00 | IBF Falun U - FBC LO | 3-4 | LU A | ||
85 | P05-1 | 08:50 | IBF Falun U - AIK | 6-3 | LU A | ||
90 | F03 | 09:40 | KFUM Falun - Nordmarkens IF | 0-3 | LU A | 1/4-final 3 | |
95 | P01 | 10:30 | Bele Barkarby IF (P02) - Strömsbro IF | 3-2 | LU A | 1/4-final 3 | |
100 | P05-1 | 11:20 | IBF Leksand - Hagunda IF | 6-4 | LU A | ||
105 | F03 | 12:10 | IBF Hedemora - IBF Borlänge | 7-1 | LU A | Semifinal 1 | |
109 | P01 | 13:00 | Bele Barkarby IF (P02) - IBK Runsten Röd (P02) | 5-4 (STR)(FL) | LU A | Semifinal 2 | |
113 | P05-1 | 13:50 | Surahammars IBF - IFK Dannemora/Österby | 3-0 | LU A | ||
119 | P04-1 | 15:30 | WSK Lindesberg - Sandvikens AIK | 1-5 | LU A |